3 výhody nošení dětí v šátku

Našeho GoKids dne se na ještě na poslední chvíli stihla zúčastnit i paní Hana Adamcová, která vyrábí a prodává šátky pro nošení dětí s názvem Šanami. Nošení dětí i typům „nosítek“ jsme se již v našem blogu několikrát věnovali, a tak jsme se  paní Hany zeptali na 3 nejdůležitější výhody nošení dětí v šátku.

Proč je bezva nosit děti v šátku?

1. Pocit bezpečí

V šátku u maminky/tatínka na těle se vaše děťátko zpravidla velmi rychle uklidní, slyší váš hlas podobně jako jej slyšel již v prenatálním období, cítí vaši vůni a příjemné kolébání mu dodá pocit bezpečí.

2. Volné ruce rodiče

Máte volné ruce a zvládnete tak obstarat domácnost, uvařit, najíst se, navíc při všech vašich činnostech vás dítě vnímá a nasává zkušenosti skrze vaše tělo při jednotlivých pohybech/pracích.

3.Výlet bez bariér

Můžete vyrazit na výlet, procházku či cestovat MHD bez starostí, jak projedete s kočárkem, či zdali se vůbec s kočárkem vejdete.

Vázání dětí do šátku se nemusíte vůbec bát, zvládne to podle našich návodů, které jsou součástí kupovaného šátku, úplně každý.

Věděli jste, že  Šanami je ryze česká firma, založená již v roce 2004 a každý šátek je vymyšlen a vzor navržen, utkán, ušit a konečně zabalen v Čechách českými lidmi za férových podmínek?

Proč pořídit Šanami šátek?

– jsou tkané z přírodních materiálů, které se dobře udržují, používáme bavlnu, bambus, len

– nikoho nenecháme ve štychu, každému, kdo má dotaz, či problém s vázáním poradíme, naučíme, zaškolíme, dokonce při osobním zakoupení přímo v sídle firmy v Týništi nad Orlicí má každý zákazník cca 1,5 hodinový kurz v ceně šáku zdarma

– všichni získávají se šátkem instruktážní foto návod, výukové DVD + možnost konzultovat vázání i přes telefon, email, facebook

– zakladatel Šanami vystudoval obor textilního průmyslu, proto máme šátky tkané tak, aby nebylo třeba dlouhého zanášení, a každý šátek byl hebký a příjemný hned od prvního vybalení a vyprání

– výroba, vymýšlení vzorů, vazeb, výuka vázání a nošení nás prostě baví a dává nám smysl

– protože šátek neputuje z dalekých krajů přes množství prodejců, máme rozumné ceny, naše filosofie je šátek vyrobit, ušít, zabalit a rovnou poslat zákazníkovi

Budeme se těšit na vaši návštěvu v prodejně, nebo vaši objednávku přes e-shop.

Napsala: Hana Adamcová, majitelka Šanami

 

 

Komentáře