Babočka…nejen krásný motýl

Na GoKids dni by nemělo chybět alespoň jedno z center, kde najdete široký výběr GoKids a Baby Signs kurzů. Pokud jste z Prahy 4 či okolí, doporučujeme navštívit toto milé centrum, kde se bude líbit vám i vašim dětem…

Rodinné centrum BABOČKA  je místo pro volnočasové aktivity, které jsou určené zejména dětem od narození do 6 let. Na své si přijdou i maminky, které mají chuť si zacvičit nebo se učit anglicky.

RC Babočka je centrum služeb, které jsou určeny rodinám s malými dětmi. Nejčastěji nás navštěvují maminky a jejich ratolesti. K našemu milému překvapení začíná být zcela běžné, že i tatínkové se zapojují do těchto aktivit. Najdete tu řadu kurzů pro děti i rodiče. Děti se setkávají s vrstevníky, rodiče nachází inspirace na aktivity na doma.  Účastnit se můžete společných výletů, pobytů nebo třeba cvičení pro maminky s hlídáním dětí.

Kurzy pro děti

Veškeré kroužky vedou proškolené lektorky a učitelky, které v hezkém prostředí Babočky vytvářejí příjemnou atmosféru pro Vás i Vaše děti. Nabízíme Vám široké spektrum kurzů pohybových, edukačních, hudebních, tvořivých, poznávacích a dramatických. Každý kurz je uzpůsoben věku dětí. Můžete tedy navštěvovat s dětmi cvičení, hudebně-pohybové kroužky, lekce angličtiny, kurzy znakování BabySigns, kurzy Poznáváme svět s prvky Montessori, pokusy apod.

Školička

Vedle kroužků můžou Vaše děti u nás navštěvovat školičku pro děti od 2 do 5 let. Školička je přípravný kurz Vašich dětí na opravdovou mateřskou školku. Počet dětí ve skupině je 6 dětí na 1 lektorku. Nabízíme klidné a pohodové prostředí v malém kolektivu se zaměřením na individuální přístup a adaptaci dětí do kolektivu ve spolupráci s rodiči.

Děti se u nás nenudí. Smyslem naší Školičky je pestrá zábava, radost ze společné hry a úsměv na tváři. V podmínkách adekvátních malým dětem. Klademe důraz na čisté a zdravé prostředí. Děti si postupně bez nátlaku zvyknou na odloučení od rodičů, naučí se respektovat potřeby ostatních dětí a osvojí si být respektován sám.

Naše Školička má za sebou několik let úspěšné přípravy dětí na mateřskou školku. Spousty spokojených rodičů a klidných dětí při nástupu do „velké“ školky.

Semináře pro rodiče

Rodičům nabízíme semináře zaměřené na výchovu a rozvoj dětí. Pravidelně pořádáme témata zaměřená na rozvoj emoční inteligence u dětí, období vzdoru u dětí, odměna a trest ve výchově, sourozenecké vztahy, jak naučit děti na nočník, úvod do Montessori pedagogiky, první pomoc u dětí a další.

A kdo vlastně jsme?

Parta nadšených lidí, kteří mají letitou zkušenost v práci s dětmi, a to nejen vlastními. Do našeho týmu patří lektoři volnočasových aktivit pro malé děti, pedagogové, fyzioterapeuti, trenéři a výchovný poradce. Kurzy a semináře GoKids a Baby Signs u nás učí oblíbená a zkušená lektorka Petra Razimová.

Těším se na vás i vaše ratolesti v rámci akce Den s GoKids v Toulcově dvoře.

Komentáře