Angličtina pro batolata od 6 do 36 měsíců

Go Kids English je založena na metodě, která učí děti angličtině tak, jako by to byla jejich mateřština. Tedy přirozeně zábavnou formou při hrách a písničkách. A protože se v raném věku vlastně vše učí zároveň, jsou tyto kurzy hodinami her, hudby a cvičení, která probíhají v angličtině a pomáhají dětem kromě angličtiny i v psychomotorickém vývoji. Hodinou provází medvídek Beebo, kterého si děti vždy velmi brzy zamilují.

Tyto kurzy jsou vyvinuty profesorkami vývojové psychologie a jsou zaměřeny na rozvoj komunikace a psychomotoriky. Díky odborné metodice na základě poznatků o raném rozvoji dítěte jsou lekce koncipovány tak, aby i miminka a batolata udržela pozornost. Díky znakování, i děti, které ještě nemluví, znakem jasně ukáží, že již rozumí i angličtině.

Doporučená cena: 190 Kč/lekce

Max. počet dětí v kurzu: 6

Metodika

  • Metodika pro děti 6-36 měsíců
  • Rozvíjí komunikaci i psychomotoriku
  • Zábavné a interaktivní, děti udrží pozornost

Kurzy

  • Max. 6 dětí ve skupině
  • Lektorky s mezinárodní certifikací
  • Video a audio výukové materiály na doma

Reportáž z kurzů GoKids English

Ukázka z videa pro děti

Když jsem dceři, která od 8 měsíců znakuje, pustila doma první den DVD se znakováním v angličtině, rozhodně jsem nečekala ihned nějaké výsledky. Hned druhý den po jejím prvním zhlédnutí DVD jsem ho pustila znovu. Adinka seděla v ohrádce zády k televizi a na pohádku se už nedívala, byla zaujatá hrou s kostkami. Najednou uslyšela, jak se opičky loučí s dětmi slovy bye bye a Adinka naprosto přirozeně pustila kostky, zamávala, otočila se na opičky a řekla baj baj! Nevěřila jsem vlastním očím, řekla jsem jí anglicky další slovo a ona ho zaznakovala! Z 6 znaků z prvního DVD uměla hned druhý den 3! Bylo jí 14 měsíců. To byla chvíle, kdy jsem se opravdu začala strašně těšit na první kurz GoKids!English. Dnes mám za sebou 3 první hodiny a jsem stále nadšenější a nadšenější, dcera znakuje stále více anglických slov a některá dokonce už i říká. Je opravdu úžasné, jak je dětský mozeček ve skutečnosti chytrý a nevyužitý.

Ivana P.Brno

Kristýnce už budou za měsíc 3 roky a protože sama anglicky docela umím, snažila jsem se ji občas nějaká anglická slova učit, bohužel ale bez velkého ohlasu. Když jsem se dozvěděla o Go Kids! English, okamžitě jsem chtěla Kristýnku zapsat do kurzů, ale u nás zatím kurzy ještě neprobíhají. Tak jsem alespoň asi před měsícem zakoupila sadu výukových materiálů. Kristýnka se okamžitě zamilovala do videí a téměř denně si teď s nimi hraje na školu. Vezme si batůžek, dá si do něj pár videí a výukové kartičky (které se nám také moc osvědčily) a jde si do obýváku pustit video. Vydrží se na tato videa dívat až hodinu. Směje se u toho, znakuje (i když jako nemluvně neznakovala) a s radostí opakuje některá slova. Jsem moc ráda, že jsme našli zábavnou formu učení angličtiny. Vím, že i tohle pasivní učení funguje, protože teď občas ukazuje na věci, které zná z videí a říká mi, jak se to řekne v angličtině. Doufáme, že už brzo se u nás kurzy otevřou a určitě se tam zapíšeme.

Marcela B.s dcerou Kristýnkou