Papírová pohlednice jinak, kreativně

K motivaci na poslání pohlednice, která nemusí být už jen obyčejným obrázkem, jsme na náš GoKids den pozvali obchůdek s krásným názvem Jinohrátky. Pohlednice dnes můžete poslat už i s vlastními fotkami, přesto však poštou. Ty opravdové papírové, hozené dětskou ručkou do poštovní schránky, nebo naopak  objevené v poštovní schránce, však mají své osobní kouzlo.

Kouzlo papírové pohlednice

Dnes se všichni vracíme ke svým kořenům a snažíme se dětem ukázat, jak žít svůj život svobodně a po svém. Už od malička je pouštíme za námi do kuchyně, k tátům nebo dědečkům do dílen, maminky a babičky s nimi vyrábějí. Co je však v dnešní době plné elektroniky již téměř zapomenuto je obyčejný pohled. A přitom udělá tolik parády, radosti a zároveň poznání. Už vás někdy vaše děti viděly psát rukou? A už jste s nimi někdy poslali pohlednici třeba babičce, z dovolené? Že ne? Pak je nejvyšší čas to udělat. Vždyť jen ta cesta pohlednice je zajímavá a pokud si s dětmi najdete ten čas a pěkně ji namalujete či napíšete, odměnou vám bude úsměv toho, komu nečekaně přiletěla do poštovní schránky. Moment radosti, kdy děti v očekávání každý den kontrolují poštovní schránku až jednou JE TAM, je k nezaplacení.

Jinak, kreativně, zábavně

Jinohrátky vám kromě dalšího krásného zboží, kreativních sad a hraček, představí netradiční druhy pohlednic, které vás zcela jistě překvapí. Jsou jimi třeba skládací, vykreslovací, dubánčí, dokreslovací a tolik oblíbené antistresové.

Za e-shopem, ale i krásnou kamennou prodejnou Jinohrátek stojí, jak jinak než, 2 skvělé a zapálené maminky. Vendula, která obchodu dala život a na vložila do něj na začátku veškerou svoji energii si k sobě našla spřízněnou duši, Janu.  Obě jsou hravé a kreativní, stejně jako je i jejich obchod.

Nadšení dvou maminek

Jinohrátky jsou jejich slovy oázou pro rodiče s dětmi předškolního a školního věku. Nejsme klasické hračkářství, plné zvukových plastových hraček, vybíráme kvalitní výrobky, které se dětem nerozpadnou po prvních pár použitích. Zboží testujeme na vlastních dětech a do prodeje nepustíme nic, čemu nevěříme, nebo nemáme dobrou zkušenost. Zaměřujeme se na oblast tvoření a hraní. Nabízíme kreativní sady, hry, hračky, knížky a školní potřeby od značek Djeco, Mindok, sigikid, Albatros, Baagl a další. V klidu domova můžete brouzdat na našem e-shopu nebo rovnou zavítat do kamenné prodejny v Praze 9 – Újezd nad Lesy. V našem obchodě mohou rodiče nejen nakupovat, ale i relaxovat na gauči, mezitím, co si jejich dítka hrají. K zákazníkovi přistupujeme s úctou a s úsměvem. Nezahlcujeme je slevovými akcemi. Spíše pro ně hledáme stále něco nového, neokoukaného, jiného 😉 Neschováváme se za obrazovku počítače, ale naopak rády vyrážíme do terénu, a proto náš stánek můžete potkat na různých prodejních festivalech a akcích  jakou je i letošní GoKids den. Těšíme se na Vás!

Za tým Jinohrátky Vendula Skřivánková

Komentáře