Adventní kalendář

Pro rodiče dětí od narození do 6 let

Každý den od 1. prosince až do Vánoc vám pošleme email s malým dárkem pro vás, který si klade za cíl zpříjemnit Vám předvánoční čas s vašimi dětmi.  A co v něm najdete?

  • edukační materiály ke stažení a zalaminování pro vaše děti
  • e-booky zdarma ke stažení s rodičovskými inspiracemi pro vás
  • tipy na zajímavé aktivity
  • slevové poukázky na naše produkty a kurzy
  • a mnoho dalšího.

13. 12. 2020 proběhne SLOSOVÁNÍ o knihu S láskou i rozumem pro všechny registrované. Neváhejte a přihlaste se do adventního kalendáře ještě dnes.

Pošleme vám emailem dárky z advetního kalendáře a tipy na aktivity, kurzy a produkty zaměřené na rozvoj dětí od narození do 6 let. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Naše zásady zpracování osobních údajů najdete zde >>

Slosování o knihu S láskou i rozumem

Kdo bude zařazen do slosování?
Každý, kdo se zaregistruje k odběru našeho Adventního kalendáře a to nejpozději do 12.12. 2020 do 20:00 hod.

Kdy a jak se určí výherce?
Losování vítěze bude probíhat v neděli 13. 12. 2020 v 18 hodin  a každý zaregistrovaný dostane zprávu emailem, jak slosování dopadlo. Výherce slosování od nás jako dárek získá knihu "S láskou i rozumem" spolu s věnováním spoluautorky knihy Michaely Tilton. Kniha bude poslána na adresu v ČR, kterou určí výherce. 

O knize "S láskou i rozumem"

Kniha je plná aplikovatelných inspirací ze života s miminky a batolaty a námětů na dětské aktivity doplněná fotografiemi.

Chcete o této nádherné knížce vědět víc? Nebo nechcete čekat a mít jistotu, že bude Vaše? Můžete se na ni podívat a koupit ji přímo zde.