IDEÁLNÍ ČAS ZAČÍT S ANGLIČTINOU

je v době, kdy se řeč přirozeně rozvíjí.

MAMINKA JE NEJLEPŠÍM UČITELEM JAZYKŮ

Jak to? Protože úplně přirozeně své děti naučíme mluvit. Co si ale mnoho z nás neuvědomuje, je to, že to zvládneme i v dalších jazycích, které umíme.

Přemýšlíte o tom, že byste to chtěla zkusit, ale nevíte jak začít? Připravujeme pro vás unikátní projekt -
MATEŘSKÁ JE ŠANCE PRO VÁS I VAŠE DÍTĚ NAUČIT SE SKVĚLE ANGLICKY!

Rozmluvíme vás

Je to snazší, než si myslíte. Ukážeme vám zaručeně funkční triky, jak se rozmluvit a ještě si to užívat. K nekonečné každodenní konverzaci vám přece roste skvělý parťák - vaše dítě.

Ukážeme vám, co a kde hledat

Svět je plný užitečných nástrojů, které vám pomohou s angličtinou a připraví nezapomenutelné zážitky pro vás i vaše dítě. Pomůžeme vám je najít, vyznat se v té záplavě a hlavně oddělit zrno od plev.

Nebudete v tom sama

Bude to takový online klubík pro maminky, které své děti učí anglicky. V něm najdete i zkušené lektorky a maminky, které už mají bilingvální děti. Takže pomoc bude vždy na blízku.

Můj příběh

Ahoj, jmenuji se Michaela Tilton a angličtina mě baví. Po škole jsem odešla do Ameriky a po 11 letech jsem se vrátila domů i s manželem a 9 měsíčním miminkem. Za další rok přibylo ještě jedno. Navzdory dobře míněným radám o tom, jak (ne)vychovávat bilingvální děti jsem si šla svou cestou. Dnes obě holky umí česky i anglicky stejně a zvládají školu v obou jazycích. Dnes a denně vidím, jak jim angličtina pomáhá v rozhledu a moc si přeji, aby tuhle výhodu mělo více dětí. Rozhodla jsem se proto, že s tím něco udělám. Nebaví mě ty věčně omýlané mýty o tom, jak by máma měla na své děti mluvit jen svou mateřštinou a jak dítěti může uškodit, když máme přízvuk nebo uděláme chybu. Založila jsem program GoKids English pro děti už od miminek a přivezla jsem program SciLearn English pro školní děti i dospělé studenty a teď začínám tenhle projekt. V něm se s vámi chci podělit o své zkušenosti maminky bilingválních dětí i zkušenosti z mé lektorské praxe. Zvu si i posily v podobě zkušených lektorek a maminek, takže se máte na co těšit.

Jestli chcete u toho být až to spustíme,
dejte mi svůj e-mail, a já vám dám vědět, až to rozjedeme.