UČTE SE SPOLU ANGLICKY

Při videích a písničkách speciálně vytvořených pro rozvoj komunikace s miminky a batolaty.

9 VIDEÍ

Videa, která zaručeně rozpovídají každé miminko i batole ať už mluví nebo ne. Učí se znakovat i mluvit a budou si s vámi o tom všem povídat ať pomocí slov nebo znaků. Společné sledování rozřechtá nejen dítě, ale i vás. V nabídce jsou i 3 dříve nepublikovaná videa! Takže pokud už doma nějaká máte, můžete si rozšířit vaší knihovnu.

26 PÍSNIČEK

2 zpěvníčky, celkem 26 veselých písniček, které si můžete stáhnout do svého mobilu nebo počítače a budete je mít stále po ruce. Miminko i vy si můžete písničky pouštět na cestách autem, doma při hraní nebo třeba i příležitostně - najdete tu písničky, které můžete pouštět před spaním jako ukolébavku, písničky na dovádění ve vaně při koupání nebo třeba při oslavě narozenin. Celkem 12 témat, která se v životě batolátka nejčastěji opakují.

2 ZPĚVNÍČKY

K písničkám si můžete stáhnout i zpěvníčky se všemi texty a jako bonus získáte i obrázky znaků pro klíčová slova, která se v písničkách objevují. Teď už vám nic nemůže bránit, abyste si s vaším dítětem od srdce zazpívali. Rozpustilé a chytlavé melodie vám budou znít v uších celý den a angličtina se vám dostane pod kůži.

Ceník

Vyberte si sadu nebo objednejte všechny najednou a ušetříte.

Sada 1
599 Kč
vč. DPH
3 videa - Mealtime, Bedtime, Bathtime
16 písniček - Higglety Pigglety
Zpěvníček 1 a znaky ke stažení
Objednat
Online přístup na 2 roky.
Sada 2
599 Kč
vč. DPH
3 videa - Park, Pets, Getting Dressed
12 písniček - If You're Happy
Zpěvníček 2 a znaky ke stažení
Objednat
Online přístup na 2 roky.

OBJEDNÁVKA