Den s GoKids 

Pátek 22. 6. 2018 od 14:30 do 17:30

Toulcův dvůr, Praha 10 – Hostivař, Kubatova 32/1

Čeká vás odpoledne plné kreativních inspirací, dílniček, mini kurzů pro děti, setkání se zajímavými lidmi, kteří se věnují rozvoji a spokojenosti našich nejmenších. Můžete se například účastnit rodičovského sdílení s autorkou knihy o výchově S láskou i rozumem, nutriční poradkyní nebo si popovídat se specialisty na témata jako raná komunikace, látkové pleny a šátkování. K vidění i koupi najdete inspirativní pomůcky a hračky a když bude počasí přát, můžete to spojit i s návštěvou zvířátek v přilehlé farmě.

Na co se můžete těšit

Všechny ukázkové kurzy, rodičovská sdílení a poradny jsou pro návštěvníky zdarma. Symbolický příspěvek na podporu akce je 40 Kč/os., děti zdarma.

Angličtina pro děti GoKids English

Ukázky učení angličtiny dětí od miminek po předškoláky a poradna pro rodiče na téma raného rozvoje jazyka, učení další řeči i jak překonat pochybnosti okolí.

Předverbální komunikace Baby Signs

Rozumíte vašemu miminku nebo batoleti většinu toho, co potřebuje, ale cítíte, že by vám toho chtělo říct mnohem víc? Váš pocit je správný, přijďte se dozvědět víc.

Poznáváme svět s prvky Montessori

Jak využít principů Montessori pedagogiky ve výchově a rozvoji dětí - inspirace na pomůcky, které si můžete vyrobit a postup práce, který vede dítě v jeho poznávání.

Poradna rodičovství s láskou i rozumem

Poradna o respektujícím přístupu k rodičovství inspirované Montessori pedagogikou i poznatky moderních věd. Autorka knihy vám poskytne informace i věnování do knihy.

Návštěva zvířátek v přilehlé farmě

Pokud nám počasí bude přát, můžete výlet spojit s návštěvou zvířátek a ekologického programu v Toulcově dvoře. Vstup zdarma, otevřeno do 18 hodin.

Výživové poradenství pro dítě i maminku

Nedaří se vám zhubnout po porodu nebo si nevíte rady s tím, kdy a jaké příkrmy zavádět? Vaše otázky zodpoví výživová poradkyně z Nutrifitu.

Mamiee.cz

Výukové pomůcky a kartičky - Oskola.cz

Učit se dá tvořivě a zábavně - přijďte si prohlédnout didaktické pomůcky z chráněné dílny pro předškolní i školní děti.

Pomůcky z maminčiny dílny - MamaFaktura

Hernička pro děti s krásnými a kreativními pomůckami inspirované Montessori pedagogikou a připravené tvořivou maminkou - MamaFaktura.cz

Anglické knížky pro děti - Usborne

Přijďte si prohlédnout, prolistovat a zakoupit nádherné edukativní a interaktivní anglické knížky. Pro děti jsou nachystané kreativní úkoly, omalovánky a výroba záložek.

GoKids prodejní stánek

Přijďte si prohlédnout a prolistovat GoKids výukové materiály a ty, které se vám zalíbí si můžete na místě zakoupit. Podívejte se do eShopu, co na vás bude čekat.

Šité didaktické pomůcky U píďalky

Děti si mohou přijít pohrát trochu jinak s knoflíky a rodiče prohlédnout  šité didaktické pomůcky inspirované Montessori pedagogikou a dekorace.

Hra - Sbírejte paprsky

Za nasbírané paprsky do GoKids sluníčka na vás čeká malé překvapení. Těšíme se na vás.

Zdraví do škol

Parta profesionálů v oblasti výživy vám představí kouzelné městečko Zdravíkov, kde žijí Zdravouš, Zdravěnka a děda Ručička.

Kreslené pohledy pro děti

Přijďte se inspirovat nebo i zakoupit kreslené úkolové pohledy pro děti na školy v přírodě, tábory atp. Děti si mohou zkusit pohledy vyluštit a najít, co je zajímá.

Registrujte se a získejte

Poznávací pexeso pro batolata ZDARMA

Vyplňte tento krátky formulář a u vstupu na akci od nás dostatanete pexeso pro vaše dítě zdarma. Výborně se hodí k učení prvních znaků, slůvek v češtině i angličtině. Najdete na něm i návod jak ho používat u nejmenších a trénovat pozornot, koordinaci oka a ruky i paměť.

Symbolický příspěvek na podporu akce je 40 Kč/os., děti zdarma.

Do akce zbývá už jen

Praktické věci k vaší návštěvě

Kde si zakoupím vstupenky a kolik stojí?

Cena vstupenky je jen symbolická a to 40 Kč za dospělého, děti zdarma. Vstupenky si zakoupíte až přímo při vstupu. Pokud ale vyplníte registrační formulář, dostanete ke vstupence i kartičky (pexeso) specialně vytvořené pro batolátka.

Jak se tam dostanu a kde zaparkuji?

METREM ze stanice metra Skalka (trasa A), nebo Opatov (trasa C), autobusem č. 177 na zastávku Toulcův dvůr, kde vystoupíte přímo u naší branky. TRAMVAJÍ č. 22, 26 na zastávku Na Groši. Pojedete-li směrem z centra, vystoupíte těsně za křižovatkou, vrátíte se, přejdete ulici Pražská a podél ní se dáte doleva. Po 50 metrech zahnete dolů do uličky napravo, přejdete lávku přes Botič, kolem základní školy a za ní doprava do kopce po schodech. Přístup s kočárkem je dlážděnou uličkou vlevo do prudšího kopce mezi domky a pak ostře doprava po silnici. AUTEM - zaparkovat můžete 1. U Toulcova dvora v Kubatově ulici 2. Před prodejnou Norma proti Toulcovu dvoru a na parkovacích místech kolem silnice 3. Na parkovišti v ulici Doupovská u zastávky autobusu na Košíku 4. V ulici Kozinova u ZŠ Hostivař

Co když bude pršet?

Akce se koná v prostorách sálu "stáje", takže se nemusíte bát vyrazit i když počasí nebude přát. Pokud bude krásně, doporučujeme spojit výlet k nám i s návštěvou zvířátek, které jsou k vidění v malé vzdálenosti od sálu. TIP - registrujte se a získejte kartičky pro batolata - FARMA, které hned můžete vyzkoušet.