fbpx

GOKIDS PROGRAMY DO VAŠEHO CENTRA

Go Kids programy je možné zařadit do nabídky rodinného či vzdělávacího centra nebo je možné vytvořit GoKids centrum nebo studio. Programy jsou určeny pro centra, která jsou místem setkávání podobně naladěných rodičů hledajících kvalitní programy pro své děti. Naše programy jsou vždy vedeny na vysoké odborné úrovni a založeny na respektujícím přístupu. Inspirujeme se v Montessori pedagogice, vycházíme z poznatků moderních věd a nabízíme inspiraci jak svobodně rozvíjet děti tak, aby dosáhly svého potenciálu. Naše moto je \"S láskou i rozumem.\" věříme, že láska a rozum jsou důležité nejen při výchově a vzdělávání dětí, ale i při vedení centra a přístupu k životu vůbec.

5 možností spolupráce

Nezávislá lektorka

Pokud toužíte pracovat nezávisle a pořádat kurzy třeba i v několika centrech ve vašem okolí s tím, že si v centrech pronajímáte prostor jen na dobu kurzů, tohle je možnost pro vás. Jste sama svým pánem času a můžete počet kurzů přizpůsobit vašim osobním nebo rodinným časovým možnostem.
Více informací →

Rodinné centrum

Pro ty, co mají své MC či jiné centrum pro rodiny je možné nechat si vyškolit nezávislé certifikované lektory. Na základě smlouvy o spolupráci můžete nabízet stejné programy, jako jsou v GoKids centrech i ve vašem centru.
Více informací →

GoKids Studio

Pokud se chystáte založit si vlastní centrum, tohle by mohla být možnost pro vás. GoKids Studio je ideální na rozjezd nebo pro menší města. Jedná se o menší prostor, který bude sloužit méně klientům. K založení GoKids studia by mohl vyhovovat prostor již od 80 m2 s jednou prostornou učebnou a zázemím.
Více informací →

GoKids Centrum

Tento koncept je určen pro větší města od cca 50,000 obyvatel. Předpokládá se, že by centrum mělo nejméně 2 prostorné učebny a další menší učebny pro individuální výuku zejména angličtiny. Velikost prostoru od cca 150 m2 s tím, že ve větších městech by centra mohla mít i několikanásobně větší rozlohu.
Více informací →

Affiliate spolupráce

Staňte se našimi partnery a propagujte naše kurzy. Sdílejte na Facebook, na svém blogu nebo v emailu informace o znakování, angličtině pro děti, montessori inspiraci a získejte zajímavé provize
Více informací

Marketingové partnerství

Pokud vedete projekt určený maminkám a dětem, který ladí s principy výchovy s láskou i rozumem a máte zájem s námi společně představit váše produkty a služby našim maminkám a naše vzdělávací programy vašim maminkám, můžete te stát naším partnerem.
Více informací →

Možnost vyškolení na tyto kurzy a semináře

Semináře pro rodiče, se kterými ladí respektující přístup a výchova S láskou i rozumem.
Kurzy pro maminky a děti od 1 do 3 let. Inspirováno Montessori pedagogikou, podporují celkový rozvoj dítěte.
Nečekejte až na slova - děti chtějí komunikovat i když ještě neumí vyslovovat.
Angličtina pro děti od miminek po školní věk. Zábavnou formou s prvky Montessori včetně videí, písniček, workbooků.
Kurzy pro maminky a miminka od 2 do 6 měsíců - Jak miminka poznávají svět a Zábava na bříšku.
Kurzy pro maminky a batolata od 12 do 36 měsíců - patří mezi ně i oblíbený kurz Hurá na nočník nebo kurz pro sourozence Miminko a já.
Snadná a účinná metoda, jak odložit plenky ještě předtím než se dítě naučí mluvit. Vhodné od 1 roku do 3 let.
Líbí se vám naše programy s hledáte smysluplnou práci při mateřské? Pojďte mezi nás!