fbpx

Měsíc duben je měsícem knihy. Zde jsou tipy na to, jak uspořádat první knihovničku Vašeho děťátka, jak si s dětmi číst a komunikovat během čtení, jaké knížky pro děti a podle čeho vybírat a mnoho dalšího.

GoKids English 6-36 měsíců

Angličtina pro miminka a batolata, která baví děti i rodiče!

Zkuste si představit lekce angličtiny, kde se vaše děti neučí jen slovíčka, ale dané téma skutečně zažívají. Například při tématu koupání, je v místnosti vanička s vodou, na ní kachnička, lektorka fouká do bublifuku a děti radostí výskají a honí bubliny. To vše za zvuku jednoduchých písniček se znakujícím medvídkem Beebo.  Děti si ani nevšimnou, že je tohle celé radostné hraní v angličtině a učí se jazyk přirozeně, jako se učí česky. 

Miminka se s jazykem seznamují poslechem a učí se první výrazy vyjádřit znakyzačínají pak i dříve mluvit a to nejen v angličtině, ale i v češtině. Naopak batolátka procvičují porozumění výrazům, učí se slova vyslovovat a také tvořit jednoduchá slovní spojení. Maminky pak mohou s dětmi angličtinu dál procvičovat u videí, cédéček a knížek na stejná témata, která znají z kurzů. 

Kurzy jsou vhodné pro začátečníky i děti, které angličtinu slyší v domácím prostředí. Cílem je představit nový jazyk tak, jak je jim to nejpřirozenější. Děti se naučí rozumět jednoduchým výrazům, slovním spojením a pokynům a osvojí si koncept, že komunikace může probíhat i v jiné řeči.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Video bylo natočeno v Mladé Boleslavi s lektorkou Ivetou Dufkovou. Do jejích kurzů se můžete přihlásit zde.

Metodika

 

  • Metodika pochází od doktorek vývojové psychologie Lindy Acredolo a Susan Goodwyn.
  • Lekce probíhají v anglickém jazyce.
  • 12 jednoduchých témat z běžného života dětí (jídlo, spaní, v parku, zvířátka a další).
  • Interaktivní učení pomocí zábavných písniček, aktivit rozvíjejících psychomotoriku, her s padákem a zážitků.

Více o kurzech

 

  • Max. 6 dětí ve skupině. Lekce trvá 45 minut.
  • Vyučující jsou mezinárodně certifikované lektorky.
  • Doporučená cena 230 Kč/hod - přesnou cenu zjistíte u vaší lektorky.
  • Cena výukových materiálů 499 Kč (Knížka zpěvníček/obrázkový slovníčkek a 28 písniček)
  • Návaznost na kurzy GoKids English 3-6 let.

Online materiály pro děti

Jak to na kurzech vypadá?

 

Kde se vyučuje GoKids English 6-36 měsíců

Co o kurzech a výukových materiálech říkají maminky?

Když jsem dceři, která od 8 měsíců znakuje, pustila doma první den DVD se znakováním v angličtině, rozhodně jsem nečekala ihned nějaké výsledky. Hned druhý den po jejím prvním zhlédnutí DVD jsem ho pustila znovu. Adinka seděla v ohrádce zády k televizi a na pohádku se už nedívala, byla zaujatá hrou s kostkami. Najednou uslyšela, jak se opičky loučí s dětmi slovy bye bye a Adinka naprosto přirozeně pustila kostky, zamávala, otočila se na opičky a řekla baj baj! Nevěřila jsem vlastním očím, řekla jsem jí anglicky další slovo a ona ho zaznakovala! Z 6 znaků z prvního DVD uměla hned druhý den 3! Bylo jí 14 měsíců. To byla chvíle, kdy jsem se opravdu začala strašně těšit na první kurz GoKids!English. Dnes mám za sebou 3 první hodiny a jsem stále nadšenější a nadšenější, dcera znakuje stále více anglických slov a některá dokonce už i říká. Je opravdu úžasné, jak je dětský mozeček ve skutečnosti chytrý a nevyužitý.
Ivana P.Brno
Kristýnce už budou za měsíc 3 roky a protože sama anglicky docela umím, snažila jsem se ji občas nějaká anglická slova učit, bohužel ale bez velkého ohlasu. Když jsem se dozvěděla o Go Kids! English, okamžitě jsem chtěla Kristýnku zapsat do kurzů, ale u nás zatím kurzy ještě neprobíhají. Tak jsem alespoň asi před měsícem zakoupila sadu výukových materiálů. Kristýnka se okamžitě zamilovala do videí a téměř denně si teď s nimi hraje na školu. Vezme si batůžek, dá si do něj pár videí a výukové kartičky (které se nám také moc osvědčily) a jde si do obýváku pustit video. Vydrží se na tato videa dívat až hodinu. Směje se u toho, znakuje (i když jako nemluvně neznakovala) a s radostí opakuje některá slova. Jsem moc ráda, že jsme našli zábavnou formu učení angličtiny. Vím, že i tohle pasivní učení funguje, protože teď občas ukazuje na věci, které zná z videí a říká mi, jak se to řekne v angličtině. Doufáme, že už brzo se u nás kurzy otevřou a určitě se tam zapíšeme.
Marcela B.s dcerou Kristýnkou
Emička neměla ani tři roky, když šla na první hodinu angličtiny a dnes už se na ni doslova těší. Paní Marcela má vždy perfektně připravené hodiny, které jsou pohodové a plné aktivit pro děti, zpívání a tvoření. Prostředí je velice příjemné a cítí se tam dobře nejen děti, ale i dospělí. Děti vždy odchází s výrobkem, který na lekci vyráběly. Celá hodina probíhá v angličtině a není třeba se toho vůbec bát, děti skutečně pochopí, co mají dělat. Za mě a Emičku můžu tento kurz vřele doporučit.
Maminka Emičky, Uherské HradištěLektorka Marcela Jakešová
Také bych Vám chtěla moc poděkovat za Go Kids English. Dcerka nás několikrát denně pronásleduje s DVD v ruce, ukazuje na to a opakuje "toto", pak sedí, upřeně sleduje a hihňá se. Flashcards, DVD obaly i knihy jsou opatlané, ožužlané...prostě se jí to vše líbí. A batoh, to byla pecka, ten měla první den celý den na zádech, teď v něm nosíme na návštěvy hračky 🙂 Vše, co máte ve webmináři ohledně tohoto materiálu fakt funguje 😀 Přidáváme k tomu znaky, baví se tak celá dospělá rodina.
Lucie D. z Brna

Další zajímavé projekty

 

Šance pro angličtinu

Unikátní projekt, který motivuje maminky, aby se začaly učit anglicky na mateřské dovolené. A staly se tak ceným parťákem svého dítěte na cestě za angličtinou.  

SciLearn.cz

Program vytvořený týmem neurovědců umožňuje mnohonásobně rychlejší učení angličtiny. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro děti i dospělé studenty, do škol i na doma.

Další příležitosti v angličtině s GoKids

 

Přetěte si zajímavé informace o výuce angličtiny a načerpejte inspiraci na doma na našem blogu.

Přidejte se k facebookové skupině, kde se i ostatní rodiče zajímají o to, jak přirozeně učit své dítě anglický jazyk.

V našem eshopu najdete všechny materiály potřebné k výuce a dokonce i zábavná videa na doma.

Baví tě práce s dětmi? Chtěla by ses stát lektorkou našich programů?  Ráda by si rozjela smysluplné podnikání pro mateřské dovolené?