GoKids English 6-36 měsíců

Angličtina pro miminka a batolata, která baví děti i rodiče!

Zkuste si představit lekce angličtiny, kde se stále něco děje. Při tématu koupání, je tam vanička s vodou, na ní kachnička, lektorka fouká do bublifuku a děti radostí výskají a honí bubliny. Pak si postavíme věž z kostek, zatancujeme s medvědem BeeBo, zadovádíme si s padákem... Děti si ani nevšimnou, že je celé tohle radostné hraní v angličtině a učí se jazyk stejně, jako se učí česky. Maminky pak mohou s dětmi angličtinu dál procvičovat u videí, cédéček a knížek na stejná témata, která znají z kurzů. 

Celá metodika je vytvořena odborníky na raný rozvoj dovedností - profesorkami vývojové psychologie Lindou Acredolo a Susan Goodwyn, takže to není náhoda, že v kurzech rodiče najdou mnoho inspirací na to, co s dětmi dělat a kolik už toho jejich miminko nebo batole dokáže.

Součástí kurzů je i znakování Baby Signs, takže děti, které ještě nemluví se naučí komunikovat nejdříve pomocí znaků a začínají pak i dříve mluvit a to nejen v angličtině, ale i v češtině. 

Jak to na kurzech pro nejmenší vypadá?

Video bylo natočeno v Mladé Boleslavi s lektorkou Ivetou Dufkovou. Do jejích kurzů se můžete přihlásit zde.

Najděte kurzy ve vašem městě

Co o kurzech říkají maminky?

Když jsem dceři, která od 8 měsíců znakuje, pustila doma první den DVD se znakováním v angličtině, rozhodně jsem nečekala ihned nějaké výsledky. Hned druhý den po jejím prvním zhlédnutí DVD jsem ho pustila znovu. Adinka seděla v ohrádce zády k televizi a na pohádku se už nedívala, byla zaujatá hrou s kostkami. Najednou uslyšela, jak se opičky loučí s dětmi slovy bye bye a Adinka naprosto přirozeně pustila kostky, zamávala, otočila se na opičky a řekla baj baj! Nevěřila jsem vlastním očím, řekla jsem jí anglicky další slovo a ona ho zaznakovala! Z 6 znaků z prvního DVD uměla hned druhý den 3! Bylo jí 14 měsíců. To byla chvíle, kdy jsem se opravdu začala strašně těšit na první kurz GoKids!English. Dnes mám za sebou 3 první hodiny a jsem stále nadšenější a nadšenější, dcera znakuje stále více anglických slov a některá dokonce už i říká. Je opravdu úžasné, jak je dětský mozeček ve skutečnosti chytrý a nevyužitý.

Ivana P.Brno

Kristýnce už budou za měsíc 3 roky a protože sama anglicky docela umím, snažila jsem se ji občas nějaká anglická slova učit, bohužel ale bez velkého ohlasu. Když jsem se dozvěděla o Go Kids! English, okamžitě jsem chtěla Kristýnku zapsat do kurzů, ale u nás zatím kurzy ještě neprobíhají. Tak jsem alespoň asi před měsícem zakoupila sadu výukových materiálů. Kristýnka se okamžitě zamilovala do videí a téměř denně si teď s nimi hraje na školu. Vezme si batůžek, dá si do něj pár videí a výukové kartičky (které se nám také moc osvědčily) a jde si do obýváku pustit video. Vydrží se na tato videa dívat až hodinu. Směje se u toho, znakuje (i když jako nemluvně neznakovala) a s radostí opakuje některá slova. Jsem moc ráda, že jsme našli zábavnou formu učení angličtiny. Vím, že i tohle pasivní učení funguje, protože teď občas ukazuje na věci, které zná z videí a říká mi, jak se to řekne v angličtině. Doufáme, že už brzo se u nás kurzy otevřou a určitě se tam zapíšeme.

Marcela B.s dcerou Kristýnkou

Kolik kurzy stojí a kde se přihlásit?

Kurzy nabízí certifikované nezávislé lektorky v různých městech. Pokud ve vašem městě nenajdete kurz GoKids English, můžete kontaktovat vaše mateřské centrum a zeptat se, zda by si chtěli vyškolit vlastní lektorku.

Cena kurzů se řídí tím, v jakém místě se kurz koná. 

Doporučená cena kurzu je: 190 Kč/lekce