Angličtina pro děti 3-6 let
inspirovaná Montessori

Program Go Kids! English pro děti od 3 do 6 let je inspirován metodou Montessori, která využívá senzitivní období ve vývoji dítěte k prohloubení jeho schopností, které se v tomto období rozvíjí.

Děti se učí angličtinu při zábavných aktivitách, které rozvíjí jejich jazykové dovednosti, působí pozitivně na rozvoj smyslů, znalostí o světě, který je obklopuje, motorických dovedností a podpoří jejich zájem o další poznávání.

Dopřejte svým dětem, aby se angličtinu učily trochu jinak ... v připraveném prostředí, s respektujícím přístupem, ohledem na jejich individualitu, ve skupině, kde starší pomáhají mladším a malí se učí od svých starších kamarádů a s lektory, kteří mají nejen výbornou znalost anglického jazyka, ale jsou také vyškoleni v principech Montessori pedagogiky.

Doporučená cena: 150 Kč

Max. počet dětí v kurzu: 8

Najděte kurzy ve vašem městě

 

Metodika

  • Metodika pro děti 3-6 let akreditovaná MŠMT
  • Rozvíjí komunikaci i zvídavost dětí
  • Výtvarné, pohybové, rytmické aktivity
  • Experimenty, počítání i abeceda

Kurzy

  • Max. 8 dětí ve skupině
  • Lektorky s mezinárodní certifikací a kurzy Montessori pedagogiky
  • CD a pracovní sešity na doma
  • Návaznost na školní angličtinu SciLearn.cz

Na kurzech GoKids English se mi nejvíce líbí, že děti poznávají spoustu nového. Péťa nejvíce mluví o experimentech a fyzikálních pokusech a vůbec mu nevadí, že to vše dělali v angličtině.

Petra K.Praha

Písničky z cédéček jsou tak chytlavé, že si je zpíváme celá rodina. Ideální na výlety v autě.

Jana S.Kladno

Mile mě překvapila kolik kreativních věcí si Barunka nosí domů z hodin GoKids English. Moc jí to baví a doma pilně dělá úkoly do Workbooku na každou hodinu. Doufám, že jí to tak bude až jí začne škola :)

Eva D.Mladá Boleslav

Chodili jsme na GoKids English pro batola a pak pokračovali v kurzech 3-6. Jsem nadšená, protože Kristýnka angličtinu dokáže bez ostychu používat a na dovolené dokázala komunikovat a hrát si s britskými dětmi.

Lenka A.Brno