Staňte se lektorkou...

O nás

Go Kids - volně přeloženo „Do toho, děti!“ Je to výraz, který použijeme, když chceme děti povzbudit nebo je v něčem podpořit. Naše programy nabízí možnost jak děti podpořit v jejich rozvoji a dělat to s láskou i rozumem. Inspiraci nacházíme v Montessori pedagogice i poznatcích moderních věd. Ctíme tradice a jsme otevřeni i novému. Hledáme cestu jak připravit naše děti co nelépe na svět v budoucnosti a cítíme, že nám tradiční metody nestačí. Náš příběh.

O vás

BUĎ - Jste mámou a narození dítěte vám přeházelo hodnoty a vaše zájmy. Máte za sebou úspěchy v kariéře nebo podnikání, ale cítíte, že teď vás zajímají především děti a jejich rozvoj. Cítíte, že být mámou je úžasné, ale máte ještě chuť dělat něco dalšího a přitom být pánem svého času, aby vaše dítě zůstalo na prvním místě.

NEBO -  jste odborník či lektor, pracujete s dětmi a hledáte kvalitní programy s profesionální podporou pro rozšíření kvalifikace, které jsou hodny vavšeho standartu.

Pokud máte vlastní centrum nebo plánujete nějaké otevřít, více informací pro centra najdete zde.

Na úvod pro vás

Jak vybíráme a školíme lektorky

Rozhovor s lektorkou Pavlínou Kapalovou

Proměňte svou touhu pomáhat dětem v jejich rozvoji ve smysluplné podnikání.

Co lektorstvím získáte

 • Smysluplnou práci, která vás bude naplňovat
 • Zdroj obživy, který vám umožní být pánem svého času
 • Tým, který vám pomůže zajistit profesní kvalitu vaší práce
 • Značku, kterou rodiče znají a spojují jí "S láskou a rozumem"
 • Nepřetržitou odbornou i administrativní pomoc, která vám vždy pomůže vyřešit jakékoliv otázky.
 • Celostátní marketing a mediální aktivity, které vám pomohou najít účastníky do kurzů.
 • Možnost práce na jakýkoliv úvazek. Vhodné zejména pro maminky na mateřské, které mohou přidávat i ubírat množství kurzů dle časových možností v rodině.
 • Vhodné i pro vzdělávací centra a soukromé školičky, které chtějí rozšířit nabídku programů.
 • Bonus navíc - vaše vlastní děti budou benefitovat z toho, že jejich máma má znalosti v oblasti rozvoje dětí v raném věku. Děti lektorek se vyznačují nadstandartními dovednostmi ve verbálním projevu a vytříbenou emoční inteligencí 🙂

Co potřebujete

 • Nadšení a zájem pracovat s dětmi a rodiči.
 • Přívětivé, respektující a empatické jednání.
 • Živnostenský list nebo organizaci

Z jakých kurzů si můžete vybrat?

 • Baby Signs
  Kurzy pro děti a rodiče Znakujeme se zpěvem a hrou a semináře pro rodiče.
 • GoKids English
  Angličtina pro děti - 2 kompletní programy vyžadující 2 certifikace - pro věkovou skupinu 0-3 s programem Baby Signs (je nutné mít zároveň certifikaci Baby Signs) a program pro děti ve věku 3-6 let s prvky Montessori (je nutné mít základní Montessori vzdělání, detaily poskytneme) - metodika akreditovaná MŠMT.
 • Poznáváme svět
  Kurzy pro děti 1-3 roky s prvky Montessori pedagogiky.
 • Rozvíjím se
  Kurzy autorek znakování Baby Signs - pro miminka už od 2 měsíců až po batolata.
 • Semináře pro rodiče o výchově
  Rozvoj emoční inteligence u dětí od narození do 3 let - 2 semináře pro rodiče.

Lektorky školíme několikrát v roce - každá nová spolupráce začíná partnerským školením. Termíny partnerského školení uvádíme níže.

Pokud se přihlásíte s předstihem před partnerským školením, můžete začít procházet odbornými přípravami a po absolvování partnerského školení, můžete hned začít.

Příští partnerské školení se koná
v sobotu 29. 9. 2018
od 9 do 12 hod

online živě

Další termín bude v prosinci 2018.

Napište si o bližší informace

Pošleme vám podrobnosti o tom, jak se stát lektorkou GoKids a Baby Signs a občas vám pošleme emaily týkající se výchovy a rozvoje dětí s láskou i rozumem. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme. Najdete je ZDE >>

Vzkazy od současných lektorek

Kromě nesporných výhod, kterými jsou kompletní materiály k lekcím, aktivní podpora lektorek při vedení kurzů a fakt, že se jedná o ucelený program s metodikou, bych ráda zmínila i další výhody - u kurzu GoKids! English pro batolátka ( 0 - 3 roky) probíhá výuka pro děti přirozenou formou na základě poznatků vytvořených profesorkami vývojové psychologie a u kurzu GoKids! English pro předškoláky jsou děti podporovány k cílenému vnímání písma / příprava na čtení /, k výuce čísel a jsou vedeny k soustředění se na dané téma.

Iveta Dufkoválektorka, Mladá Boleslav

Na kurzech GoKids! English se mi líbí, že jsou jednotlivé lekce zaměřené na určité téma/slovní zásobu a že se neopakují donekonečna "oblíbená" dětská témata, jako jsou barvičky a zvířátka (mám i zkušenost z pohledu rodiče z jiných kurzů). Struktura hodin umožňuje velkou variabilitu, ale zároveň poskytuje dostatečné množství záchytných bodů jak pro lektora, tak pro děti.

Petra Sochoroválektorka, Olomouc

Fotky z kurzů