Staňte se lektorkou kurzů
pro děti a rodiče

O nás

Go Kids - volně přeloženo „Do toho, děti!“ Je to výraz, který použijeme, když chceme děti povzbudit nebo je v něčem podpořit. Naše programy nabízí možnost jak děti podpořit v jejich rozvoji a dělat to s láskou i rozumem. Inspiraci nacházíme v Montessori pedagogice i poznatcích moderních věd. Ctíme tradice a jsme otevřeni i novému. Hledáme cestu jak připravit naše děti co nejlépe na svět v budoucnosti a cítíme, že nám tradiční metody nestačí. Náš příběh.

O vás

BUĎ - Jste mámou a narození dítěte vám přeházelo hodnoty a vaše zájmy. Máte za sebou úspěchy v kariéře nebo podnikání, ale cítíte, že teď vás zajímají především děti a jejich rozvoj. Cítíte, že být mámou je úžasné, ale máte ještě chuť dělat něco dalšího a přitom být pánem svého času, aby vaše dítě zůstalo na prvním místě.

NEBO -  jste odborník či lektor, pracujete s dětmi a hledáte kvalitní programy s profesionální podporou pro rozšíření kvalifikace, které jsou hodny vašeho standardu.

Pokud máte vlastní centrum nebo plánujete nějaké otevřít, více informací pro centra najdete zde.

Na úvod pro vás

Záznam webináře pro zájemce o lektorství

Dozvíte se v něm, co to znamená být lektorkou programů GoKids a BabySigns, jak vybíráme lektorky a jak se stanete lektorkou.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co vlastně děláme a jak to všechno začalo

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Info pro lektorky angličtiny GoKidsEnglish

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Registrace pro zájemce o lektorství

Vyplňte tento krátký formulář a my vám pošleme bližší informace o lektorství
a pozvánku do Lektorské přípravky.

Pošleme vám podrobnosti o tom, jak se stát lektorkou GoKids a Baby Signs a občas vám pošleme emaily týkající se výchovy a rozvoje dětí s láskou i rozumem. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme. Najdete je ZDE >>

Proměňte svou touhu pomáhat dětem v jejich rozvoji ve smysluplné podnikání.

Co lektorstvím získáte

 • Smysluplnou práci, která vás bude naplňovat
 • Zdroj obživy, který vám umožní být pánem svého času
 • Tým, který vám pomůže zajistit profesní kvalitu vaší práce
 • Značku, kterou rodiče znají a spojují jí "S láskou a rozumem"
 • Nepřetržitou odbornou i administrativní pomoc, která vám vždy pomůže vyřešit jakékoliv otázky.
 • Celostátní marketing a mediální aktivity, které vám pomohou najít účastníky do kurzů.
 • Možnost práce na jakýkoliv úvazek. Vhodné zejména pro maminky na mateřské, které mohou přidávat i ubírat množství kurzů dle časových možností v rodině.
 • Vhodné i pro vzdělávací centra a soukromé školičky, které chtějí rozšířit nabídku programů.
 • Bonus navíc - vaše vlastní děti budou benefitovat z toho, že jejich máma má znalosti v oblasti rozvoje dětí v raném věku. Děti lektorek se vyznačují nadstandartními dovednostmi ve verbálním projevu a vytříbenou emoční inteligencí 🙂

Co potřebujete

 • Nadšení a zájem pracovat s dětmi a rodiči.
 • Přívětivé, respektující a empatické jednání.
 • Živnostenský list nebo organizaci

Z jakých kurzů si můžete vybrat?

 • Baby Signs
  Kurzy pro děti a rodiče Znakujeme se zpěvem a hrou a semináře pro rodiče.
 • GoKids English
  Angličtina pro děti - 2 kompletní programy vyžadující 2 certifikace - pro věkovou skupinu 0-3 s programem Baby Signs (je nutné mít zároveň certifikaci Baby Signs) a program pro děti ve věku 3-6 let s prvky Montessori (je nutné mít základní Montessori vzdělání, detaily poskytneme) - metodika akreditovaná MŠMT.
 • Poznáváme svět
  Kurzy pro děti 1-3 roky s prvky Montessori pedagogiky.
 • Rozvíjím se
  Kurzy autorek znakování Baby Signs - pro miminka už od 2 měsíců až po batolata.
 • Semináře pro rodiče o výchově
  Rozvoj emoční inteligence u dětí od narození do 3 let - 2 semináře pro rodiče.

Vzkazy od současných lektorek

Kromě nesporných výhod, kterými jsou kompletní materiály k lekcím, aktivní podpora lektorek při vedení kurzů a fakt, že se jedná o ucelený program s metodikou, bych ráda zmínila i další výhody - u kurzu GoKids! English pro batolátka ( 0 - 3 roky) probíhá výuka pro děti přirozenou formou na základě poznatků vytvořených profesorkami vývojové psychologie a u kurzu GoKids! English pro předškoláky jsou děti podporovány k cílenému vnímání písma / příprava na čtení /, k výuce čísel a jsou vedeny k soustředění se na dané téma.
Iveta Dufkoválektorka, Mladá Boleslav
Na kurzech GoKids! English se mi líbí, že jsou jednotlivé lekce zaměřené na určité téma/slovní zásobu a že se neopakují donekonečna "oblíbená" dětská témata, jako jsou barvičky a zvířátka (mám i zkušenost z pohledu rodiče z jiných kurzů). Struktura hodin umožňuje velkou variabilitu, ale zároveň poskytuje dostatečné množství záchytných bodů jak pro lektora, tak pro děti.
Petra Sochoroválektorka, Olomouc

Tým máma a syn

Mnoho našich lektorek má doma děti - ať už to jsou miminka, se kterými začínají znakovat, nebo batolátka, které už znakováním prošly. Většinou to jsou právě jejich děti, které jim jsou inspirací k tomu, aby se staly lektorkou a tuto práci si pak upraví časově tak, aby jejich děti zůstaly na prvním místě. Navíc děti lektorek benefitují z nových znalostí, které maminka vyškolením získá.