fbpx

Je tu měsíc s montessori. Materiály ke stažení, tipy a slevy na celý online Montessori kurz 20% nebo 1. lekce se slevou 55% zde >>

Zveme rodiče s miminky a batolaty na akci Znakujeme se zvířátky ze zoo. Akce se koná 12.6.2024. Registrace zdarma zde >> 

ONLINE SEMINÁŘE

PRO RODIČE DĚTÍ DO 3 LET

Živě s lektorkami!


Mateřská centra jsou zavřená,
ale vývoj dítěte nepočká!

Připravili jsme pro vás online živé semináře, kde v malé skupině podobně laděných rodičů najdete odpovědi na vaše otázky týkající se rozvoje vašeho miminka či batolete. Rozebereme nejen teorii, ale hlavně aplikovatelné inspirace na aktivity u vás doma. V každém semináři budete mít příležitost se účastnit diskuze s lektorkou. V této době, kdy nemůžete s dětmi na kurzy, můžete si kurzy pro děti udělat u vás doma. Ukážeme vám, jak na to!

Máte-li zájem se dozvědět víc, pošleme vám odkaz na aktuální seznam online seminářů. Ceny od 290 Kč za 90-minutový seminář.

TÉMATA SEMINÁŘŮ

10 různých online seminářů na živo s lektorkami v malé skupině rodičů. Vyberte si jen to, co vás zajímá. Registrace na jednotlivé semináře.

Znakování Baby Signs

1 seminář
Znakování je přirozenou řečí miminek a batolat. V semináři se naučíte vše, co potřebujete vědět. Součástí jsou i výukové materiály.

Respektující výchova

4 semináře
Úvod do montessori pedagogiky a semináře na téma emočního rozvoje dětí od narození do 3 let. Jak reagovat v zajetí emocí a zůstat respektujícím rodičem.

Rozvoj dovedností od 0 do 3 let

4 semináře
Semináře zaměřené na rozvoj smyslového vnímání, intelektu a psychomotorického vývoje miminek a batolat. Probereme teorii i praktické tipy na aktivity s dětmi doma.

Angličtina GoKids English

1 seminář
Chcete své dítě učit anglicky, ale nejste si jisti, zda je to pro něj dobré, kdy začít a jak na to? V tomto semináři si odpovíme na základní otázky ohledně raného učení angličtiny.

I když ještě nemluví, chce komunikovat.

Příroda to zařídila tak, že děti mají touhu s námi komunikovat dlouho před tím, než se naučí mluvit.

Často dokážeme poznat, co potřebují, ale naše šance vědět, co dítě právě zaujalo, když nadšeně ukazuje prstíkem z okna, je mizivá.

Dětí dokáží znakem vyjádřit co potřebují, jak se cítí i na co myslí. Začínají dříve mluvit a snadněji se vyjadřují.

Znakování je přirozenou řečí miminek.

Naučíme vás komunikovat s vaším dítětem až o rok dříve než se naučí mluvit. Stáhněte si eBook zdarma.

Učíme děti anglicky už od miminek a batolat

Být na mateřské je skvělá příležitost pro vás i vaše dítě naučit se angličtinu. Vy se můžete zdokonalit nebo třeba jen nezapomenout konverzovat a vaše dítě si může angličtinu rozvíjet jako svůj druhý jazyk. Zdá se  vám to jako utopie? Nebojte, takhle to dělá už spousta českých maminek. Pomůžeme vám!

Jak zařídit pokojíček pro batole v montessori stylu.

  • 7 jednoduchých inspirací na vytvoření prostoru pro hraní, růst a pohodu
  • Nevíte, kam s obrovským množstvím hraček a jak je uspořádat?
  • Řešíte, jak umístit oblečení, aby to bylo praktické a přitom pomohlo dítěti osamostatňovat se?
  • Tápete, jakou barvu a dekorace zvolit, aby byl dětský pokoj příjemným místem?