Oslavte s námi svátek lásky

Připravili jsme pro vás valentýnské inspirace na aktivity s vašimi dětmi, dárky a VELKÉ slosování o nákupy v našem eshopu v hodnotě 500 Kč!

Pozor, vyhrává každý desátý ... to si nenechte ujít! :)

Montessori valentýnské inspirace

Láska je to nejkrásnější, co můžeme svému dítěti dát. A jak jinak dát lásku dítěti než tím, že jsme s ním. Tady a teď. Bez vyrušení, bez podmínek. Přinášíme vám 3 inspirace na aktivity se srdíčky. Jako vždy jsme je vyzkoušeli na vlastních dětech, takže můžeme vřele doporučit.

>> 3 Valentýnské montessori inspirované aktivity pro batolata

Valentýnské dárky - sleva 14%

Pokud se chystáte obdarovat sama sebe něčím, co podpoří vaší láskyplnou výchovu, pak máme pro vás dárek - svátek lásky slavíme 14.2., tak tady je od nás 14% sleva na produkty, které si zamilujete.

Kniha S láskou i rozumem. Rodičovství je krásná životní zkušenost, na kterou je málokdo připraven. Kniha o výchově s láskou i rozumem je plná aplikovatelných inspirací ze života s miminky a batolaty a námětů na dětské aktivity doplněná fotografiemi. 

Online kurz Montessori inspirace vám pomůže být informovaným rodičem i laskavým průvodcem vašemu dítěti. Není to žádná věda, stačí jen vědět, jak na to :-). Slevový kód laska14

Online videa a písničky v angličtině pro batolata. Učíte své dítě anglicky? Tato videa a písničky vám pomohou rozvíjet angličtinu, jako by to byl jeho druhý jazyk. Navíc záznam webináře o angličtině u nejmenších. Slevový kód laska14

Slosování o nákup za 500 Kč

Hodily by se vám doma další leporela, vzdělávací karty, návod na znakování nebo odplenkování, nebo anglická videa či knížky? Na dosah máte možnost získat poukázku na nákup čehokoholiv z našeho e-shopu za 500 Kč. Říkáte si, že šance na výhru je malá? Není to tak. Rozhodli jsme se totiž dát do slosování tolik poukázek, aby jste měli šanci vyhrát 1 z 10. To už stojí za to se zapojit, nemyslíte?

Jak se zapojit?

Pokud už doma máte nějaký náš produkt a líbí se vám, pak vyfoťte vaše dítko (nebo sebe) s tímto produktem a dejte to na svůj Facebook i s popisem toho, co se vám na tomto produktu líbí a odkazem na náš eshop. Pak už stačí udělat obrázek obrazovky (printscreen) a poslat nám ho přes webový formulář.

Do slosování bude zařazen každý, kdo nám pošle recenzi na produkty z našeho e-shopu ve dnech 1. - 13. února 2021. Slosování proběhne online na našem Facebooku dne 14. 2. 2021 ve 14 hodin.

Na obrázku je ukázka, jak by taková recenze mohla vypadat. Není nutné fotit obličej dítěte nebo sebe a není nutné zveřejňovat jméno dítěte. Výherní poukázku nelze směnit za hotovost. Její platnost je 90 dní.

Pokud vlastníte nějaký online produkt, stačí udělat foto u počítače s produktem na obrazovce.