E-shop GoKids se mění a vy získáváte nové výhody

Tak jako v září startuje nová éra pro tisíce dětí – ať už jdou poprvé do školky či do školy, tak i my od září 2023 začínáme novou etapu.

Od teď si za jedno poštovné můžete pořídit spousty dalších doplňků a hraček, které Vám pomohou rozvíjet potenciál a schopnosti Vašich dětí a zároveň si objednávat jak naše milované srdcovky značek Baby Signs a/nebo GoKids k rozvoji jak znakování, tak angličtiny, tak montessori hračky, které tím ještě více upevní a podpoří nabité zkušenosti z online kurzu Montessori inspirace.

Sleva pro rychlíky

Aby toho nebylo málo, jako bonus k nákupu od nás dostanete slevu na Vaši objednávku. Stačí, když na konci objednávky zadáte kód GOKIDS7 a hned je nákup levnější. Využijte to a udělejte sobě i svému děťátku radost ;-).

E-SHOP nemizí, online kurzy Baby Signs a GoKids zůstávají

I když fyzické produkty již u nás nekoupíte, e-shop GoKids nemizí úplně. Stále si můžete pořídit kterýkoliv z našich online produktů z programů Baby Signs či GoKids.

V nabídce tak stále najdete online kurz Znakování Baby Signs a to ve verzích Basic, Plus i Premium. A protože znakování se s dětmi dá využít i pro snadné a brzké odplenkování, tak nemůže chybět ani program Hurá na nočník.

Pokud přemýšlíte nad tím, že začnete začleňovat angličtinu do života vašeho děťátka teď, kdy se je ho řeč nejrapidněji rozvíjí, tak určitě přijde vhod Online angličtina pro miminka a batolata. Opět máte na výběr ze 3 variant. Při videích a písničkách speciálně vytvořených pro rozvoj komunikace s miminky a batolaty vám to půjde snadno, přirozeně a díky znakování si tak velmi rychle můžete ověřit, že vaše dítko rozumí i bez překládání!

Určitě nemusíme sáhodlouze představovat vymazlený online kurz Montessori inspirace pro rodiče dětí od narození do 6 let, který v 7 lekcích a dalších bonusech dá vašemu montessori nadšení pevný základ a rozšíří obzory, navíc k němu máte přístup 2 roky a je s plnou podporou Michaely Tilton, která montessori opravdu žije a jednotlivé kapitoly neustále vylepšuje a přidává do kurzu stále nové a nové bonusy.

Inspirace

Líbil se vám článek?

Chcete dostávat upozornění na podobné články a inspirace emailem?  Můžete se kdykoliv odhlásit.

Najděte kurzy ve vašem městě

Komentáře

Přidat komentář