Chcete se stát lektorkou programů GoKids?

Připravili jsme pro vás přípravný kurz, ve kterém se dozvíte vše, co můžete potřebovat, abyste se správně rozhodla.

Upozornění: Slovenské lektorky, registrujte se zde.

 

Pro koho je lektorská přípravka určena

Tento přípravný kurz je určen všem vážným zájemcům o lektorství programů GoKids a BabySigns. Než se přihlásíte, měli byste už znát alespoň některé naše programy, náš příběh a filozofii přirozeného přístupu k vývoji dítěte a také už víte, že s vámi ladí náš respektující přístup k rodičovství. Pročetli jste si úvodní informace pro zájemce o lektorství. Máte chuť se dále vzdělávat v oblasti vývoje dítěte a cítíte, že by vás naplňovalo pracovat s dětmi a podobně naladěnými rodiči a obohacovat tak jejich každodenní životy. Chcete mít práci na volné noze, ve které si můžete přizpůsobit čas potřebám rodiny. Nechcete do toho jít úplně sama, a tak vítáte podporu týmu a možnost nabízet kurzy vytvořené odborníky a ověřené praxí. 

Obsah lektorské přípravky

Tento kurz je určen jen vážným zájemcům potřebujícím podrobné informace, které na veřejném webu nenajdou. V kurzu najdete více než 3 hodiny prezentací a podrobné informace ke stažení. 

Kurzy

Představíme vám jednotlivé kurzy včetně pohledu do zákulisí a všeho, co budete potřebovat k úspěšné certifikaci. Dozvíte se, jak vypadají manuály, pomůcky a další podpůrné materiály pro lektorky. Podělíme se s vámi i o aktivity, které se připravují a náš pohled do budoucna.

Podpora

Dozvíte se jakou metodickou, administrativní a marketingovou podporu budete mít k dispozici. Vysvětlíme si více o rezervačním systému, portále pro lektorky, Facebooku, marketingových akcích a dalších věcech, které vám pomohou v úspěšném rozjetí vaši lektorské činnosti.

Finance

Dozvíte se kolik stojí jednotlivé certifikace, jak si spočítat, kolik vás bude stát pořízení pomůcek na jednotlivé kurzy, v jaké výši se platí licenční poplatky a jaké další výdaje můžete očekávat. A samozřejmě si ukážeme i jak vypočítat vaše přijmy a návratnost vaší investice.

Postup

Na konci kurzu se dozvíte jaký je další postup k navázání spolupráce s námi a jak postupovat k získání jednotlivých certifikací. Dostanete kontakt na kolegyni, která vám bude k dispozici, aby vše probíhalo snadno a rychle.

Diskuze

Pokud budete mít po absolvování kurzu jakékoliv otázky, rádi je zodpovíme a probereme s vámi i vaší osobní situaci, nápady, záměry, abyste před podepsáním smlouvy měla naprostou jistotu, že je to pro vás správné rozhodnutí.

Proč je lektorská přípravka placená?

Pro uspořádání placeného kurzu jsme se rozhodli po mnoha letech zkušeností. Vždy se snažíme být co nejvíce otevřeni a předáváme zájemkyním o certifikaci mnohé informace, aby si mohly udělat pravdivý a ucelený obraz o tom, jak naše společnost funguje a co je čeká po navázání spolupráce s námi. Informací je spousta, a tak se to často do telefonního rozhovoru ani nevejde a můžeme na něco zapomenout. Občas se také ukáže, že zájemkyně o lektorství to ani nemyslí moc vážně, takže je to pro nás ztráta času.

Placený kurz vidíme jako příležitost jednak seznámit vás s mnohem větším množstvím informací, které se vám budou hodit, než se rozhodnete do toho jít. A také jako příležitost jak tak říkajíc oddělit zrno od plev, protože očekáváme, že placený kurz si objednají pouze ti, co to myslí opravdu vážně.  Ušetřený čas pak budeme věnovat vám, které máte skutečný zájem. Cenu Lektorské přípravky jsme nastavili na tak nízkou částku, aby byla přijatelná pro každého vážného zájemce.

Po zhlédnutí kurzu si s vámi rádi domluvíme telefonní nebo online setkání, kde s vámi probereme každou otázku, která mohla zůstat nezodpovězena.

OBJEDNAT LEKTORSKOU PŘÍPRAVKU

Tento kurz je určen pro ty, kteří jsou připraveni jednat. Přístup ke kurzu získáváte na 30 dní. Přihlašovací údaje vám přijdou automaticky, ihned po zaplacení objednávky.

Pokud máte zájem o lektorství na Slovensku, NEOBJEDNÁVEJTE si tuto přípravku
a kontaktujte našeho slovenského partnera.

Upozornění: Pokud chcete kurzy pořádat na Slovensku, kontaktujte našeho slovenského partnerza zde.

 

Potřebujete se na něco zeptat před objednáním kurzu?

Telefon Michaela Tilton

+420 608 476 041

E-mail

podpora@gokids.cz

Telefon Lenka Hejnová

+420 775 576 041