V raném věku se děti angličtinu učí přirozeně a snadno - nečekejte až bude učení dalšího jazyka pro ně těžké. Využijte naší březnové akce a podpořte učení angličtiny u Vašeho děťátka.

BŘEZEN

MĚSÍC ANGLIČTINY

 

JAK  NAUČIT  DÍTĚ  ANGLICKY

Webinář pro každého, kdo přemýšlí, že by chtěl své miminko či batole učit anglicky. Posvítíme si na nejčastější mýty ohledně učení angličtiny a řekneme si pár tipů, jak na to.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Chtěla bych vám moc poděkovat za Go Kids English. Dcerka nás několikrát denně pronásleduje s DVD v ruce, ukazuje na to a opakuje „toto“, pak sedí, upřeně sleduje a hihňá se. Flashcards, DVD obaly i knihy jsou opatlané, ožužlané…prostě se jí to vše líbí. A batoh, to byla pecka, ten měla první den celý den na zádech, teď v něm nosíme na návštěvy hračky 🙂 Vše, co máte ve webmináři ohledně tohoto materiálu fakt funguje 😀 Přidáváme k tomu znaky, baví se tak celá dospělá rodina.
Lucie D.

Jak jsme angličtinu učili u nás?

Podívejte se na tohle krátké video.

Mimojiné jsme používali i videa a písničky, které si zde můžete objednat.

Víc o tom, jak naučit dítě dobře anglicky, i když žijete v Čechách, se dozvíte ve webináři, který je zdarma do konce března.

Akční březnové nabídky a slevy

pro rozvoj angličtiny Vašeho děťátka

Online videa  a  písničky v angličtině pro batolata

 Učíte své dítě anglicky? Tato videa a písničky vám pomohou rozvíjet angličtinu, jako by to byl jeho druhý jazyk. Navíc záznam webináře o angličtině u nejmenších. 

SLEVOVÝ KÓD GKE30

Sada 1 ke znakování a/nebo angličtině

Sada vhodná ke znakování i angličtině obsahuje 3 tématické knížky Circle Time Books (jídlo, spánek, koupání) + DVD angličtina pro miminka a batolata se stejnými tématy.

GoKids English sada pro děti 6-36 měsíců

Učíte děti doma angličtinu? Písničky a videa v angličtině se znakováním, které si zamilují miminka a batolata. POŠTOVNÉ V ČR ZDARMA.

Výukové karty ke znakování i angličtině

Karty k výuce znakování nebo angličtiny. 36 laminovaných karet v každé sadě, tedy v obou sadách dohromady 72 karet. Velikost kartiček 10x10 cm, balené ve smršťovací fólii. Jazyk: český, slovenský, anglický.

Sada 2 ke znakování a/nebo angličtině

Sada vhodná ke znakování i angličtině obsahuje 3 tématické knížky Circle Time Books (oblékání, zvířátka, v parku) + DVD angličtina pro miminka a batolata se stejnými tématy.

Jak vybírat výukové materiály na angličtinu pro miminko, batole, nebo dítě 3-6 let?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tipy a návody

jak začít s angličtinou u vás doma

Chcete dát vašemu dítěti ohromnou výhodu toho, že angličtinu bude zvládat už od raného dětství, ale nevíte jak na to? V tomto článku se podíváme na to, jak to zvládnout, i když možná potřebujete angličtinu sami vylepšit.

Nemusíte se vůbec ničeho bát, tohle hravě zvládnou i ti z vás, kteří s angličtinou moc nekamarádí. Není potřeba pořizovat žádné zvláštní pomůcky. Bohatě si vystačíte s tím, co máte doma a běžně s dětmi při hraní používáte.

Než začneme s konkrétními aktivitami, přečtěte si také 2 základní pravidla, která uplatňují i naše lektorky GoKids English v kurzech angličtiny pro dětí.

Věřili byste, že kartičky mohou být tím nejskladnějším pomocníkem využitelným na mnoho způsobů k zabavení dětí při cestách, doma i na dovolené? Lze je využít již pro ty nejmenší miminka a batolata až po předškolní děti. V tomto článku si můžete přečíst, jak takové karty vypadají i jak si je lze vyrobit doma. Dozvíte se jak je používat, aby byly nejen zábavné, ale i edukační v každém věku.

Obrázkový plánovací kalendář

pro děti (i anglická verze)

Maminky dětí od 1 do 6 let, pomozte svým dětem orientovat se v čase a osamostatňovat se a trénujte při tom i angličtinu 🙂

Připravili jsme pro vás obrázkový plánovací kalendář na míru každému dítěti od 1 do 6 let. Vše je připravené včetně návodů, stačí vytisknout a zkompletovat podle potřeb vašeho dítěte (v české i anglické verzi)

Sleva 50% se slevovým kódem PK50

Angličtina pro děti od 6 let a dospělé 

se slevou 25 %

I vaše dítě se naučí skvěle anglicky! Je jen potřeba zvolit metodu, která je pro jeho mozek přirozená a zábavná. Nejprve připraví mozek na angličtinu a pak ji s Vámi intenzivně trénuje.

Vypadá to jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne.  A nezapomeňme na body a extra bonusy když vám to jde 🙂

I když to vypadá jako hra, nenechte se mýlit. Mozek se učí pokusem a omylem v ohromné frekvenci kolem 800 pokusů za hodinu. Trpělivě s vámi trénuje vše, co je potřeba. Jakmile začínáte odpovídat správně, program vám začne přidávat na obtížnosti. Učíte se tak mnohem zábavněji a hlavně několikanásobně rychleji.

Použijte slevový kód SLJ25 pro získání slevy 25%.