GoKids den 2018

Druhý GoKids den je za námi. Užili jsme si ho, společně se pobavili a zasmáli. Byla tam spousta kočárků a dětí. Všichni jsme se vešli.

Tak takhle to ve zkratce vypadalo. Oproti loňskému roku jsme letos měli připraven i prostor pro kočárky, který přišel díky náhlému a silnému dešti celkem vhod. Také kojící koutek se osvědčil.

Na dílničce u BFC si mohli děti vyrobit vlastní omyvatelné prostírání, u Jinohrátek byla Vendula ochotná všechno zboží ukázat a rozbalit pro pohrání. Na kobercích u znakování se zpívalo a hned vedle se trpělivě a zaujatě pracovalo, stejně jako na našich montessori kurzech Poznáváme svět.

U stolečku od Kateřiny si děti nejvíce hudební nástroje oblíbily. A celý sál nám krásně provoněly jahody, které děti krájely spolu s Renatou a Karlou, autorkami první Rodinné učebnice vařeni Julie Robík a okurka.

U Magdiného stánku s oblečením děti zajímala dětská figurína, Oskola tradičně s barevnými gumičkami a oblíbená byla i modelína.

U Lucie si každé dítko pohrálo přímo s vystavenými produkty, zatímco rodiče se poradily, které jsou právě pro jejich děti nejvhodnější. Knihami od Michaely listovaly maminky i děti. Na šátky od Šanami si maminky mohly šáhnout a rozmyslet se, který typ je pro ně ten nejvhodnější.

Děkujeme vám všem za návštěvu a těšíme se na vás na našich kurzech a samozřejmě příští rok na dalším GoKids odpoledni.

Pokud jste tam byli, budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám to líbilo:

 

Připravili jsme pro vás ještě jednou přehledně seznam všech partnerů s prokliky, kteří se zúčastnili i těch, co se pro nemoc omluvili :

MamaFaktura

Baby Friendly Certificate

Obrázková škola Oskola

Kniha Na stolečku

Učebnice vařeni Julie Robík a Okurka

Oblečení Na doma a na ven

Knížky Usborne

Jinohrátky

DorTy a Bamboolik

KOJO shop

 

Inspirace

Líbil se vám článek?

Chcete dostávat upozornění na podobné články a inspirace emailem?  Můžete se kdykoliv odhlásit.

Najděte kurzy ve vašem městě

Komentáře

Přidat komentář