fbpx

Je tu měsíc s montessori. Materiály ke stažení, tipy a slevy na celý online Montessori kurz 20% nebo 1. lekce se slevou 55% zde >>

Zveme rodiče s miminky a batolaty na akci Znakujeme se zvířátky ze zoo. Akce se koná 12.6.2024. Registrace zdarma zde >> 

Rodinný veletrh smysluplných hraček: Rosteme pro život 2023

Stalo se vám někdy, že jste dítěti koupili hračku, o které jste byli přesvědčení, že ho zaujme a ono nic? Nebo naopak si na návštěvě u kamaráda hraje s něčím, co by Vás nikdy nenapadlo, že ho bude zajímat? Pokud ano, tak zbystřete.

V Praze se koná akce, kterou byste si se svými dětmi neměli nechat ujít. Po několika letech se vrací na místo činu Rodinný veletrh smysluplných hraček Rosteme pro život, který není jen skvělým místem, kde můžete nakoupit opravdu smysluplné hračky na Vánoce, ale hlavně místo, kde vaše dítě může objevit, co ho baví a zajímá a to ve více než 30 připravených dílničkách, ke kterým patří i ta naše.

Víkend plný zábavy pro celou rodinu 11. – 12. 11. 2023

Rosteme pro život není jen tak obyčejný veletrh. Je slavností smysluplných hraček, hraní a času na hraní. Je místem, kam celé rodiny přicházejí strávit den společně. Je prostorem, ve kterém se setkává řemeslnost, tvořivost a důvtip. Najdete tu nejen renomované značky, ale také maličké začínající firmy, které přinášejí na akci pestrost.

www.rostemeprozivot.cz

Ani my letos nemůžeme chybět

Jak jde o smysluplnou zábavu, tak nesmíme chybět ani my! A tak nás najdete 11. a 12. listopadu v prostorách fakultní ZŠ Barandov II, V Remízku od 10 do 18 hodin v sobotu a do 17 hodin v neděli hned u třech stolů!

Čeká vás víkend plný zábavy pro celou rodinu!

Kudy za námi na veletrh?

Základní škola FZŠ Barrandov II se nachází blízko knihovny a aquaparku. Dobrý orientační bod je socha okřídleného koně Pegase před bránou. Na veletrh vstoupíte vchodem, který můžete vidět naproti hlavní bráně.

Nepřehlédněte

Abyste se netlačili v nesnesitelném davu nedočkavých rodičů a dětí, je prodej vstupenek omezen! Proto nenechávejte koupi na poslední chvíli a zajistěte si své místo už nyní!

Vstupenky nakupujte zde. 

Do veletrhu zbývá ještě pár dní, ale my se na Vás už teď těšíme!

Inspirace

Líbil se vám článek?

Chcete dostávat upozornění na podobné články a inspirace emailem?  Klikněte na tlačítko výše.

Můžete se kdykoliv odhlásit.

Najděte kurzy ve vašem městě

Komentáře

Přidat komentář