Slavím narozeniny a rozdávám dárky

„Miluju léto a slavit narozky v létě mi vždycky přijde jako úžasný dar, který jsem do vínku dostala.“

V létě jsem také začala tvořit svůj kurz Montessori inspirace, který mě stále těší dotvářet. Původně jsem si myslela, že ho v létě zvládnu udělat, ale byl to samozřejmě jen můj optimistický omyl. Kurz mi dal pořádně zabrat (v tom dobrém smyslu). Pracovala jsem na něm nejen v létě, ale také na podzim a v zimě a když byl v lednu konečně hotový, začala jsem tvořit bonusovou sekci, která dodnes roste.

Slavím narozeniny…. psst,věk neprozradím…. ale mám chuť rozdávat dárky 🙂

Protože ale léto odstartovalo tuhle krásnou kapitolu mého tvoření, tak k mým narozeninám jsem se rozhodla dát dárek těm z vás, které si chcete v létě udělat radost a čekáte na příležitost…

Tady je… nabízím vám můj milovaný kurz se slevou 40%. To je sleva, která tady ještě nebyla, a nabízím ji prvním 20 z Vás, kteří si kurz objednají. Ale jen na omezenou dobu – do konce července tedy 31.7.2022.

Tak jestli už víte, že chcete kurzem se mnou projít, tohle je vaše příležitost. Tak co, jdete slavit se mnou?

Pokud jste na tento článek nerazili až po 31. 7. 2023 musím Vás zklamat, akce již skončila. Ale smutnit nemusíte. Online kurz Montessori inspirace si můžete prohlédnout, pročíst a objednat na této stránce >>

Pár řádků pro ty ještě nerozhodnuté 🙂

Chcete dát vašemu dítěti ten nejlepší základ do života, ale občas váháte, jestli to děláte správně? Toužíte mít doma klid a přitom spokojené dítě?

Tak se mnou odhalte ověřený návod k vytvoření pohodového montessori prostředí u vás doma už za 7 týdnů. Dokonce i v případě,  že ještě o montessori pedagogice vůbec nic nevíte. 🙂

Pokud se fakt se snažíte být trpělivá, ale nevíte, kde začít nebo jak pokračovat, věřte, že v tom nemusíte být sama.

I já jsem si prošla obdobím, kdy jsem měla pocit, že tohle krátké období od miminka do nástupu do školy uteče bez toho, aby si moje děti osvojily spoustu dovedností, kterým se v tomto věku pokládají základy a ve škole to budou jen těžko dohánět. Četla jsem spoustu knih a informací z internetu, které mě jen utvrzovaly v tom, jak moc je “teď” důležité se dětem věnovat, ale chyběl mi nějaký konkrétní návod – nebo možná těch návodů na internetu bylo až moc – někdy dokonce protiřečící si – a jak se v tom vyznat?

Pro mě zlomový bod nastal, když jsem objevila montessori pedagogiku. Hned po prvním seznámení na internetu jsem si byla jistá, že je to to, co hledám – prostě to se mnou vnitřně ladilo. Ale bylo toho strašně moc. Prečetla jsem několik knih, navštívila přednášky, pak jsem procházela různé kurzy – některé pomohly, jiné mě mátly, někteří lektoři byli příliš restriktivní – to nesmíš, to musíš – jiní měli tak trochu svojí verzi montessori, kde mi chyběla opora v moderních poznatcích věd…

Jak šly roky, montessori pedagogika mě provázela nejen doma s mými dětmi, ale také v mé práci ve vzdělávání, a tak jsem zjistila, že mnoho rodičů stojí teď na stejném místě, jako jsem stála já před mnoha lety a chybí jim to, co tenkrát chybělo mě – nějaké uchopitelné shrnutí montessori pedagogiky a konkrétní návod na to, co a jak můžu dělat, aby moje děti benefitovaly.

A tak jsem to vytvořila a tady vás teď do svého kurzu zvu…..

Během 7 týdnů online kurzu získáte návod, jak nastavit respektující výchovu, připravit pro vaše dítě prostředí, kde se bude cítit dobře a bude se v něm rozvíjet. Naučíte se snadno a rychle připravit aktivity pro dítě z běžných věcí, které doma máte a pomůžete dítěti rozvíjet si soustředění, samostatnost, sebevědomí a mnoho dalších dovedností, které se mu v životě budou hodit. Pochopíte principy montessori pedagogiky, které se stanou nekonečnou studnicí inspirací a odpovědí na mnoho otázek v každodenním životě s vaším dítětem.

Tak vás zvu na návštěvu…

Inspirace

Líbil se vám článek?

Chcete dostávat upozornění na podobné články a inspirace emailem?  Můžete se kdykoliv odhlásit.

Najděte kurzy ve vašem městě

Komentáře

Přidat komentář